MÖBLER / Byråar, sekretärer / Tallboy 5212409

nr 521 2409

Tallboy

1890-tal, längd: 74, djup: 47, höjd: 140 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 28 april 2008

28/4 10:49:01 1      Vinnande bud